Maczałam w tym palce

Prezentuję firmy dla których tworzyłam lub z którymi współpracuję cały czas. Najczęściej piszę artykuły pozycjonujące witrynę na słowa kluczowe – czyli teksty SEO. Tworzę także pod swoje wpisy grafiki – te bardziej skomplikowane lub mniej. Wymyślam skuteczne hasła reklamowe i hasła promujące usługi firmy.

Zacznijmy od tej strony. Portal SeoCopywriterka.pl a później Marysia-pisze.pl to mój projekt, wdrożyłam dogodny szablon, dopasowałam strukturę strony do swoich potrzeb. Pomagam także znajomym wdrażać blogi, firmowe strony i sklepy WWW na bazie różnego oprogramowania CMS.

Kolejny projekt który założyłam (jestem także instruktorem Nordic Walking) to strona NordicWalking-Warszawa.pl.

NordicWalkingWarszawa.pl to strona poświęcona tematyce Nordic Walking – treningi, sprzęt, zdrowy styl życia, trasy idealne pod marsze. Do strony dobudowałam sklep internetowy oparty na oprogramowaniu Sote.

Katedra Rzemiosła Kamieniarskiego – Kamieniarz Warszawa – Michał Nowak

Projekt, którym zajmowałam się od podstaw. Strona firmowa plus blog i portale społecznościowe. Pozyskiwanie nowych Klientów. Jest to start nowej/starej firmy która postanowiła wdrożyć swoje usługi do sieci.

Pieknamama.pl – odzież ciążowa i dla mam karmiących – rzeczy dla dzieci

Firma z którą współpracuję od 2009r. Ściślej rzecz ujmując bardzo wiele się nauczyłam dzięki Pani Renacie, ponieważ praca w charakterze administratora WWW to praca bardzo złożona, praca pod dużą presją i praca z wymagającym klientem. Do dzisiaj współpracuję ze sklepem PieknaMama między innymi pisząc i wdrażając bloga, budując ofertę produktową.

E-zakupy24.pl – długotrwała współpraca w zakresie innych usług od 2009r.

Notebook-torby.pl – sklep z akcesoriami do laptopów

Od 2009 roku miałam także przyjemność budowania oferty produktowej tej strony. Tworzyłam oferty, grafiki, opisy produktów. Sklep stał się na tyle rentowny, że całkiem dobrze się sprzedał. Po zmianie właściciela i grafiki, oferty która zmienia się raz w roku nie znajdziecie już mojej ręki na stronie ale doświadczenie i satysfakcja pozostały.

BieliznaDlaMamy.pl – bielizna dla kobiet karmiących

Historia podobna do sklepu z akcesoriami na laptopy. Po niedługim czasie sklep zmienił właściciela. Maczałam w tym palce!