Maczałam w tym palce

Realizacje:

  • teksty profilowe na strony firmowe
  • unikatowe opisy produktów
  • opisy kategorii sklepowych
  • artykuły tematyczne na bloga w oparciu o zaplanowane frazy SEO
  • grafiki pod teksty

Strona SeoCopywriterka.pl, a później Marysia-pisze.pl to mój projekt.  Zaplanowałam stronę i wdrożyłam odpowiednio dopasowany motyw.

Kolejny projekt który założyłam (jestem także instruktorem Nordic Walking) to strona NordicWalking-Warszawa.pl.

NordicWalkingWarszawa.pl to strona poświęcona tematyce Nordic Walking – treningi, sprzęt, zdrowy styl życia, trasy idealne pod marsze. Do strony dobudowałam sklep internetowy oparty na oprogramowaniu Sote (obecnie wyłączony).

Katedra Rzemiosła Kamieniarskiego – Kamieniarz Warszawa – Michał Nowak

Projekt, którym zajmowałam się od podstaw. Strona firmowa plus blog i portale społecznościowe. Pozyskiwanie nowych Klientów. Jest to start nowej/starej firmy która postanowiła zaprezentować swoje usługi w sieci.

Pieknamama.pl – odzież ciążowa i dla mam karmiących – rzeczy dla dzieci

Firma z którą współpracowałam od 2009r. Praca w charakterze administratora WWW jest dość złożona. Duża presja, wymagający Klienci. Teksty na strony, opracowanie bloga.

E-zakupy24.pl – długotrwała współpraca w zakresie innych usług od 2009r.

Notebook-torby.pl – sklep z akcesoriami do laptopów

Od 2009 roku miałam także przyjemność budowania oferty produktowej tej strony. Tworzyłam oferty, grafiki, opisy produktów. Sklep stał się na tyle rentowny, że całkiem dobrze się sprzedał. Po zmianie właściciela i grafiki, oferty która zmienia się raz w roku nie znajdziecie już mojej ręki na stronie ale doświadczenie i satysfakcja pozostały.

BieliznaDlaMamy.pl – bielizna dla kobiet karmiących

Historia podobna do sklepu z akcesoriami na laptopy. Po niedługim czasie sklep zmienił właściciela. Maczałam w tym palce!