marysia pisze copywriter

Cześć! Nazywam się Maria i chętnie coś dla Ciebie napiszę.

Content i nie tylko – tworzenie stron od podstaw

Sprzedażą online zajmuję się od 2009 roku. Zaczynałam w firmie Bluo sp. z o.o. u Krzyśka Daniluka, współtworząc marki firmy E-zakupy24.pl. Swoje pierwsze kroki stawiałam w sklepie Notebook-torby.plBieliznadlamamy.pl oraz Pieknamama.pl.  Pod okiem świetnej babki Renaty Bogdańskiej rozkwitałam, nabywając wiedzę o CMSach, współpracy z klientami, budowaniu i wdrażaniu ofert e-commerce, a także w temacie rozpędzającego się zjawiska – Social Media.

Nabyte umiejętności pozwoliły mi na tworzenie własnych marek. Przez kolejne lata szukałam swojej drogi, rozwijając intuicję, pogłębiając zdobytą wiedzę. Działam na Sote, PrestaShop, WordPress, OpenCart i większości platform typu SaaS. Posiadam praktyczną wiedzę z obszaru SEO (off-site, on-site), budowania contentu serwisu, prowadzenia Social Mediów. Nie są mi obce Adsy 😉 JA TO WSZYSTKO PO PROSTU LUBIĘ! 

Prywatnie postawiłam na sklep z bielizną korygującą oraz ubraniami dla puszystych. Obecnie tworzę i prowadzę serwis NordicWalking-Warszawa.pl. Prowadzę kursy i szkolenia, sprzedaję online. Działam charytatywnie, pomagając rozkręcić młode marki.

Jak działam?

Pracuję zdalnie, jestem freelancerem. Przy projektach wykorzystuję praktyczne umiejętności HTML, SEO, Photoshop. Analizuję treści strony, słowa kluczowe, robię audyt konkurencji. Nie piszę w ciemno. Śledzę trendy. Rozwijam warsztat, poszukując kursów, książek i ciekawych porad w zakresie pisania. Zakochałam się w Socialach i kontynuuję namiętnie ten romans. 

W to wierzę!

Wierzę w dobry plan gry, obserwację i reagowanie. Ale przede wszystkim wierzę, że pisać należy dla ludzi.